Stock Availability
| National Delivery | Select an Option |
|
|---|---|---|
| Brisbane Store In Store & Click'n'Collect |
||
| Canberra Store In Store Only |
| Fast Shipping | Free Shipping On Orders Over $99 |
|---|---|
| Price Match | Contact Us Here |
| Easy Returns | Info Here |
| Payment Options | Interest FREE Options Over $30 |
| Pushys ID | 156914 |
FD Kobe ST-611 Stem.
Specifications
| Material | Forged Alloy |
|---|---|
| Length | 40mm, 50mm |
| Diameter | 31.8mm |
| Deg Rise | + - 3 |
| Stack Height | 45mm |