Stock Availability
| National Delivery | Select an Option |
|
|---|---|---|
| Brisbane Store In Store & Click'n'Collect |
||
| Canberra Store In Store Only |
| Fast Shipping | Free Shipping On Orders Over $99 |
|---|---|
| Price Match | Contact Us Here |
| Easy Returns | Info Here |
| Payment Options | Interest FREE Options Over $30 |
| Pushys ID | 158113 |
IceToolz E214 Tow Way Torque Wrench - 20-100Nm.
Features
For 3/8" & 1/2" drive sockets
Supplied in a case
Specifications
| Operating Range | 20 ~ 100Nm |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 x 4.1 x 4.1cm |
| Weight | 0.954kg |
| Colour | Silver / Black |
| Material | Steel, Plastic |