Stock Availability
| National Delivery | Select an Option |
|
|---|---|---|
| Brisbane Store In Store & Click'n'Collect |
||
| Canberra Store In Store Only |
| Fast Shipping | Free Shipping On Orders Over $99 |
|---|---|
| Price Match | Contact Us Here |
| Easy Returns | Info Here |
| Payment Options | Interest FREE Options Over $30 |
| Pushys ID | 158134 |
IceToolz P643 Stand By Me Display Stand.
Features
Bike Stand for display and repair
The height and angle of chain stay holder adjustable to fit different size and style of frames
Specifications
| Maximum Load | 25kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 x 22 x 61cm |
| Weight | 0.837kg |
| Colour | Black, Orange |
| Material | Steel, Plastic |