Stock Availability
| National Delivery | Select an Option |
|
|---|---|---|
| Brisbane Store In Store & Click'n'Collect |
||
| Canberra Store In Store Only |
| Fast Shipping | Free Shipping On Orders Over $99 |
|---|---|
| Price Match | Contact Us Here |
| Easy Returns | Info Here |
| Payment Options | Interest FREE Options Over $30 |
| Pushys ID | 162187 |
Used to adjust crank chainline or take up any slack when using 30mm spindle cranks.
Specifications
| Inner Diameter | 30mm |
|---|---|
| Outer Diameter | 41.5mm |
| Thickness | 5mm, 10mm |