Stock Availability
| National Delivery | Select an Option |
|
|---|---|---|
| Brisbane Store In Store & Click'n'Collect |
||
| Canberra Store In Store Only |
| Fast Shipping | Free Shipping On Orders Over $99 |
|---|---|
| Price Match | Contact Us Here |
| Easy Returns | Info Here |
| Payment Options | Interest FREE Options Over $30 |
| Pushys ID | 159750 |
RockShox Argyle RCT Solo Air Spring Assembly (2011-12).
Features
Fits Argyle RCT 2011-2012 model
Made of high quality material
Authentic RockShox replacement part
For alum upper tubes only
Specifications
| Size | 80/100/140 mm |
|---|---|
| Dimensions | ?26.4 x 12.6 x 5.8 cm |
| Weight | 10g |